Nowoczesny projekt

Budynki A – E oraz F

Budynki oznaczone A-E oraz F w układzie bliźniaczym. Składają się z dwóch niezależnych mieszkań. W skład każdego mieszkania wchodzą na parterze pomieszczenie wiatrołapu, garażu, komunikacji, pomieszczenia gospodarczego z wc, oraz pokój dzienny z aneksem kuchennym. Na piętrze znajdują się komunikacja, łazienka, garderoba oraz 3 sypialnie. Każdy z budynków A – E składa się z 2 niezależnych mieszkań oznaczonych numerami 1 i 2. Mieszkania 1 i 2 mają powierzchnię użytkową łączną 124,13m². Na powierzchnię użytkową składa się 67,95m² na parterze oraz 56,18 m² na piętrze.

Budynek F składa się z 2 niezależnych mieszkań oznaczonych numerami 1 i 2. Mieszkania 1 i 2 mają powierzchnię użytkową łączną 124,96m². Na powierzchnię użytkową składa się 67,65m² na parterze oraz 57,31m² na piętrze. W każdym mieszkaniu na piętrze przewidziane są 2 balkony: od strony południowej nad tarasem i od północnej nad garażem.

Niskowa Park
Niskowa Park

Budynek G

Budynki G w układzie szeregowym. Składają się z 3 niezależnych mieszkań. W skład każdego mieszkania wchodzą na parterze pomieszczenia wiatrołapu, garażu, komunikacji, pomieszczenia gospodarczego z wc, oraz pokój dzienny z aneksem kuchennym. Na piętrze znajdują się komunikacja, łazienka, garderoba oraz 3 sypialnie. Budynek G składa się z 3 niezależnych mieszkań oznaczonych numerami 1, 2 i 3. Mieszkania 1 i 3 mają powierzchnię użytkową łączną 120,15m². Na powierzchnię użytkową składa się 65,08m² na parterze oraz 55,07m² na piętrze.

W każdym mieszkaniu na piętrze przewidziane są 2 balkony: od strony południowej nad tarasem i od północnej nad garażem.

Plan
Zobacz plan zagospodarowania